Ласкаво просимо, трон наразі вільний
11
травня 2018 О 10:04
253
Червона помада: як обрати? Професійні поради стиліста Віки Барви

Червона помада – зброя масової спокуси в жіночій сумочці. Не варто її боятися – існуюче розмаїття відтінків дозволить знайти найбільш вдалий варіант і до смаку (в прямому сенсі), і по бюджету, і по кольору. Сьогодні, на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна", імідж-консультант, стиліст і професійний шоппер Віка Барва розповість як підібрати правильну червону помаду. 

Насправді підібрати відтінок червоної помади дуже просто! Для цього трохи зануримося в колористику. Будь-яка зовнішність має три характеристики: теплий/холодний, темний/світлий, контрастний/приглушений. Аби підібрати ідеальний відтінок червоної помади необхідно врахувати ці характеристики. Як же це зробити?

1. Визначити тон шкіри (теплий чи холодний).  Для цього погляньте на свій зап’ясток при денному світлі: якщо колір вен синій, блакитний і/чи фіолетовий – ви нележите до холодного типу, якщо зеленкуватий – до теплого.

2. Колір волосся. Глибина кольору волосся впливає на насиченість кольору губної помади (що темніше волосся, то темніший відтінок помади слід обирати).

3. Колір очей. Що яскравіший колір очей, то яскравіший відтінок помади.

Тепер потрібно зібрати воєдино всі наші характеристики й зрозуміти, який же відтінок нас по-справжньому прикрасить.

Якщо визначення характеристик аж надто складний процес, то є зовсім простий і майже безпрограшний спосіб: тестувати різні відтінки помад на зап’ястку, або ж наносити їх на губи. Якщо шкіра набуває красивого «сяйва» - вітаю! Ви знайшли потрібний відтінок.

Червона помада – не просто кольоровий акцент у макіяжі – це заява. Проголошення впевненості у своїй красі, жіночності, чуттєвості й сексуальності на тонкій грані з вульгарністю, а відтак, ще більшої привабливості, яку ви готові транслювати у цей світ.

Червона помада змінює не лише зовнішність, але й характер. Спробувавши одного разу, вам захочеться пережити ці відчуття знову. Дозвольте собі стати кращою версією себе. Червона помада  - і ви неймовірні!

Ну що, наважилися на червону помаду? Я лише нещодавно знайшла в собі сили одягнути яскравий відтінок червоного на вуста.

(с) Віка Барва

Переклад: Мирослава Кошка

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments