Ласкаво просимо, трон наразі вільний
02
вересня 2017 О 13:26
214
Бьюті-профі: де шукати, як знайти?

Аби не було так, що подалася навмання у першу-ліпшу перукарню, віддалася на поталу майстру, проігнорувавши інтуїтивні крики, й повернулася додому в шоломі. Бо показати світові "творіння" пресловутого і так званого майстра - серце болить. Та і показувати нема що. Хіба що смик-вжик на голові та, немов приклеєні скотчем, хом’ячки-брови. Тож аби не було так, нам конче потрібен перевірений та гарантовано чудовий бьюті-профі. Де його шукати і як знайти? Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" пробує розібратися у такому важливому питанні краси.

Найперше, що треба зробити, аби знайти хорошого і перевіреного професійного майстра (волосся, брови, макіяж, обличчя, манікюр, тощо), поспитатися в усіх знайомих дівчат. Є така інтернаціональна дівоча служба новин - так от там знають все! У кожної гарантовано точно є кілька стилістів, візажистів, перукарів чи косметологів, які не раз творили диво, тож подружки та знайомі будуть раді поділитися деталями і контактами.

У випадку, якщо у вас немає подружок, а з колегами на роботі ви не дружите, ідіть в Інтернет і запитуйте у Google. Найкраще в такому випадку - завітати на тематичний форум і трішки там побесідувати. На сторінках форуму є такі жінки, котрі розкажуть про все на світі: телефонами своїх майстрів, адресами салонів краси чи бьюті-закапелків приватного характеру, а ще вони від щирого серця й душі сварять тих, хто свого часу необачно накапостив і зробив (на голові, на обличчі чи деінде!) катастрофу. Але на форумі слід бути обачним, бо вихід в ефір "підставних" коментаторів ще ніхто не відміняв, тож хвала і шана може воздаватися також навмисне, з ціллю реклами. Тому будьте обачні.

Цікаво і пізнавально буде, коли ви наберетеся сміливості і запишетеся у салон, який вам дуже сподобався, на консультацію до спеціаліста. Ну треба ж вам добре придивитися до людини, перш ніж довірити їй свої волосся, обличчя, руки, словом, найцінніше! Можна спочатку спробувати по-простому: помийте мені голову і укладіть волосся. Так ви зрозумієте, хто перед вами: збайдужілий самозванець чи товариський професіонал. А також отримаєте інформацію з перших рук, своїми власними пильними очима роздивитеся і робоче місце майстра, і його манеру спілкуватися з клієнтами та колегами, і їхні зачіски та творчий хаос на голові. Тоді й приймайте рішення: залишатися чи шукати далі.

А ниже ми пропонуємо вам проглянути кілька важливих пунктів. Ознаки справжнього бьюті-профі? Ось вони!

Він завжди піднімає слухавку. Так, так, руки справжнього майстра завжди зайняті, але час, аби відповісти на ваш дзвінок знайдеться завжди.

У нього немає на найближчий час місця, і він засмучений через це навіть більше, ніж ви. Хороший майстар завжди запропонує вам альтернативу, кілька запасних варіантів та пообіцяє зателефонувати, коли з’явиться "віконечко".

За день до зустрічі з майстром у вас просто таки відмінний настрій! Ви в очікуванні краси та позитивних трансформацій, які чекатимуть на вас уже зовсім скоро.

Він ніколи не виглядає втомленим на своєму робочому місці. Справжній бьюті-профі усміхатиметься вам щиро, навіть якщо ви 10 за сьогоднішній день клієнт.

Його послуги - не дешеве задоволення. Але воно того варте!

Він пам’ятає, як звати вашого чоловіка. І куди ви їздили відпочивати минулого літа. Як це йому вдається, наразі - це загадка.

Він радий вас чути і бачити. І навіть якщо у нього на голові сидить чотири клієнти, він буде спілкуватися з вами, наче ви старі, добрі друзі.

На нього приємно дивитися. А все тому, що для людини, яка працює у сфері краси, гарний зовнішній вигляд - це must!

Його робоче місце є охайним. Бо коли у бьюті-спеціаліста лад на робочому столі, значить, буде лад і на вашій голові (і далі де там треба!).

Він допитливий. Коли ви фарбувалися востаннє? Якими засобами доглядаєте за шкірою? Чи їсте на ніч? Кажуть, якщо при першій зустрічі майстер не ставить запитань, варто задуматися з приводу його компетенції.

Він чесно говорить про результат. Якщо ось ця конкретна зморшка нікуди не подінеться після процедури, він так про це і скаже. І ви маєте повне право про це знати. Як і про відтінок та колір волосся та інші важливі дрібниці.

Він нічого вам не нав’язуватиме. Або якщо і рекомендує щось, то робить це настільки тактовно і в тему, що відмовитися навіть не спадає на думку!

Він вміє говорити "ні". Якщо це зашкодить вашій шкірі чи волоссю, або ж не личитиме вам зовсім, справжній провесіонал не те що повинен казати "ні", але й робити це твердо і впевнено, наводячи аргументи на користь.

З ним легко і мовчати, і говорити. Він дуже добре відчуватиме, чи потрібно зараз з вами говорити чи досить просто помовчати і залишити вас у спокої.

Він уже давно перехворів на "зіркову" хворобу. Справжній бьюті-профі затямив, що така хвороба - найпевніший шлях до того, аби втратити свого клієнта. А тому його корона лежить собі спокійнесенько десь на антресолях і горя не знає.

Фото на головній сторінці: frilla.se

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments