Ласкаво просимо, трон наразі вільний
21
грудня 2017 О 16:31
342
"Академія". Що читати на зимових канікулах

Коли за вікном заметіль, а в кімнаті – затишне світло лампи, теплий плед і запах домашньої випічки й мандарин, - провести вечір із книгою – справжнє задоволення. Зима справді особливо чарівна пора для тих, хто любить читати. Можна нарешті взятися за складений список «must read» чи ознайомитися з «топами» року, які в цей час особливо актуальні. І не менше тішать новинки та акційні знижки на хороші книжки від "Видавничого центру "Академія".

Юним і вже дорослим дівчаткам, які хочуть затишних, теплих, хвилюючих історій рекомендуємо спробувати підліткову літературу. Хороший спосіб «розвантажитись» від заданої в шкільній програмі класики та дізнатися нові імена сучукрліту. Тим, хто упереджено ставиться до таких книг як несерйозних і сльозливих, відразу скажемо: в них вдосталь психологізму, проблемних чи навіть пікантних ситуацій, про які важливо й цікаво порозмірковувати. Навіть якщо ви давно виросли з підліткового віку, навіть якщо обрали «хлопчачу», а на «дівочу» книжку.

Наша редакція радить підліткову лінійку від «Видавничого центру «Академія», яку читає сама. До слова, повість для young adult цього видавництва  - «Крута компанія» Наді Білої – стала кращою підлітковою книжкою 2017 року за рейтингом Барабуки.
Нині у видавництво пропонує круті акційні книгонабори, тож встигніть обрати свій!

Більше відео можна переглянути за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=BsckIm_NwqI

https://www.youtube.com/watch?v=JFo5HBnYIhM

https://www.youtube.com/watch?v=Tnqvkd9dOHg

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments