Ласкаво просимо, трон наразі вільний
07
березня 2018 О 8:49
462
8 місць для весняних мандрів

Нехай поки що весна лише календарна, та відчувається вона вже в кожному подиху природи. Чого варто почути цих пташок - провісників тепла? Одразу вдихаєш на повні груди ще холодне повітря і розумієш, що вже зовсім-зовсім скоро зміниш важкі зимові вбрання, які вже нагадують лицарські обладунки, на легенькі, тоненькі куртки, гарненькі пальта і всілякі кофтинки на різний смак. Від таких думок покращується настрій втричі! А ще пробігає думка, що якось засиділися вдома, і варто подумати, куди майнути "на природу". Отже, 8 місць, що надихають весною від Драйвового Равлика!

1. Цвітіння пролісків. Козелеччина

Як весною без цвітіння? Ніяк! Тому килими квітів радимо не пропускати в жодному разі! І тут можна складати безкінечний список, де споглядати таку красу, але хочемо звернути увагу на район Козелеччини в Чернігівській області. Беремицький парк або околиці Данівки чудово підходять для весняних пролісків.

2. Нічна екскурсія в замку Дубно

Чи знаєте ви, що кінець зими у деяких країнах - це сезон балів, навіть у наш час!? Як давно ви були на справжньому балу? Взагалі не були? І не уявляєте, як розважали себе заможні люди в 18 столітті? Не пропустіть! Замок Дубно вміє показати принади тогочасних розваг: полонез, шампанське, азартні ігри, вишукані страви, таємничі історії і неперевершена атмосфера! Не забудьте прихопити відповідне вбрання :)

3. Тростянецький дендропарк

В Україні є 3 найбільші дендропарки, і всі вони створені заради кохання. Тростянецький дендропарк один з них. Створив його Іван Скоропадський - дід останнього гетьмана України Павла Скородадського. І створив заради кохання. Маючи велику рівнинну ділянку землі, він створював свою маленьку Швейцарію з Альпами. Бо кохана не хотіла покидати місць, до яких звикла, і переїздити на рівнину. 30 років знадобилося митцю, аби втілити свою задумку. В парку можна почути безліч цікавих історій, що накопичувалися з 19 ст. А побачити, як зароджується нова весна своїми очима, почути, як полонить все навкруги запах народжених листочків - то маленьке щастя...

4. Трикутник Тараса: Моринці, Шевченкове, Будище

Ми вже так звикли до стереотипів Шевченка - великого Кобзаря, що говорити щось марно. Та й не треба, бо варто поїхати до його рідних країв, тих вишень, поки без хрущів, тих пагорбів, де є безкраї горизонти... Чому ні слова про жінок, яких кохав, хотів і мріяв, та не судилося.

5. Майстер-клас: як набрати фреш із берези :) Міжріченський парк

І це вам не жарти! Викладач Києво-Могилянської академії, що живе в Міжрічинському парку проведе майстер-клас з березового фрешу! І навіть не намагайтеся потім пояснити це дійство іноземцям)))) А ще на вас чекають незвідані стежки слідопитів, перевтілення в різних персонажів, зігріваючий чай біля багаття, чисте лісове повітря і безліч яскравих історій з гумором!

6. Бузкові гаї Диканьки

Ви звикли до цвітіння бузку в ботанічному саду в Києві? А ми пропонуємо по-іншому поглянути на Диканьку. Знамените селище має не лише містичну історію Гоголя, а ще й романтичне цвітіння бузкових гаїв. До речі, в період цвітіння бузку прямо в гаях проводяться різні концерти...

7. Музей-заповідник Михайла Коцюбинського. Чернігів

Коли згадуєш про музей, то люди скептично відносяться до їх відвідування, хіба що це буде щось з родзинкою, на кшталт інтерактивних або просто активних музеїв. Таким музеєм можемо з гордістю назвати музей-заповідник Михайла Коцюбинського. Відвідування його, як то кажуть "must have", бо крім атмосфери, цей музей збирає літераторів, видавців, організаторів творчих проектів, і вирує життям! Сам музей має цікаву і багату експозицію, бо займався ним брат Михайла Коцюбинського - Хома Коцюбинський, а потім і донька письменника. Дім гарно збережений і впорядкований, а ще є затишний і мальовничий садок, в якому одразу хочеться провести хоча б якийсь час...

8. Осетри на Канівському водосховищі. Трипілля

Так-так, недалеко від Києва є осетрове господарство, де крім неперевершених краєвидів водосховища, ви побачите, як вирощують осетра. Також можна поласувати осетром прямо на місці, якщо заздалегідь зробити замовлення.

Саме таким невеличким переліком цікавих місць ми намагалися довести, що зустрічати весну за містом є заняттям пізнавальним і безперечно яскравим!

Тож #Драйвовий_равлик рекомендує відпочивати із задоволенням!

 

Джерело: Драйвовий равлик

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments