Ласкаво просимо, трон наразі вільний
22
серпня 2017 О 14:42
515
8 дивних фактів про Тіма Бартона

Ви можете передивитися усі його фільми й захоплюватися ним, чудуватися, крутити пальцем «ку-ку» біля скроні, називати його шаленим скаженим. Але як багато знаєте ви про самого Тіма Бартона? Так, він однозначно дивак, але ж який геніальний дивак! Його стиль впізнаваний і унікальний, йому вдалося заявити про себе світові. Сьогодні на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна" ми пропонуємо вам дізнатися 8 дивних фактів про Тіма Бартона, шедеврального мультиплікатора.

Фото: Stellavie

Він малює з дитинства! Тім Бартон – запеклий ілюстратор і був таким з самісінького дитинства. Свій унікальний стиль у нього з’явився ще тоді, коли він малював каляки, будучи карапузом. І деякі з анімаційних фільмів Бартона базуються саме на малюнках з його дитинства. Скажімо, такі персонажі як Едвард Рукиножиці та Джек Скелінгтон обидва з веселкового та калинового дитинства Тіма Бартона.

Він працював у компанії Дісней! Тім Бартон працював у компанії Дісней (The Walt Disney Company), одразу після закінчення Каліфорнійського Інституту Мистецтв. Утім, зрозуміло, що казковий і добрий, сповнений магії світ Діснея не зовсім гармоніював з готичним, страхітливим стилем Бартона. А тому відчувши себе не на своєму місці, Бартон рушив далі, на пошуки свого шляху.

Він зняв заборонені мультики! За часів роботи в компанії Дісней, талант Бартона засяяв усіма гранями і це визнали всі. Тому Тім мав змогу відзняти два короткометражних мультики: перший має назву «Вінсент» й розповідає історію про хлопчика, котрий мріяв стати таким, як Вінсент Прайс (американський актор, котрий знімався у фільмах жанру хоррор, і мав своєрідну напівсерйозно-напівжартівливу манеру й незвичний тембр голосу), а другий – «Франкенвіні» є певним наслідуванням відомого «Франкенштейн» тільки на свій, а-ля Бартон лад. Мабуть, зайвим буде казати про те, що жоден із цих фільмів не пішли у реліз; навіть незважаючи на той факт, що «Вінсент» отримав численні нагороди. Аж занадто страшні для дітей – таким був вердикт.

Тім Бартон ненавидить мавп! І хоч він був режисером фільму «Планета мавп», та Любов’ю до цих тварин не є сповненим. Зовсім навпаки. «Ти ніколи не знаєш, що наступної хвилини може зробити з тобою шимпанзе: поцілувати чи вбити. Вони надзвичайно відкриті у всіх сенсах тварини, але й у них є багато прихованого зла» - стверджує Тім.

У нього є Муза! Музою і коханою жінкою досить довгий час була Хелена Бонем-Картер. Вони із Тімом познайомилися на зйомках фільму «Планета мавп» і дуже швидко їхня симпатія перетворилася на справжнісіньку пристрасть! Вони ходили на побачення, а потім у них з’явилося двійко діточок. Якщо сісти і передивитися чи не всі фільми Бартона, то Хелену можна знайти чи не в кожному. Така вона, прекрасна Муза!

Тім Бартон хропе, як навіжений! І може, ніхто й не дізнався б про це, якби не його чарівна дружина Хелена Бонем-Картнер, котра настільки втомилася не спати й слухати безкінечні гуркотливі «серенади» коханого, що постановила так: житимуть окремо, приходитимуть одне до одного в гості. І крапка!

Він носить смугасті шкарпетки – на добру удачу! Смужки можна тут і там побачити скрізь у його фільмах. Він просто обожнює смужки, чого тільки вартує смугастий костюм персонажа з фільму жахів «Бітлджус» (англ. Beetlejuice), спеціаліста з екзорцизму живого, Бітлджуса! Але й сам Тім Бартон одягає смугасті шкарпетки щоразу, як іде на великі оказії чи прийоми, просто так, щоб удача завжди була з ним. Дивак, та й годі! Але ж який геніальний дивак!

Він нормальний! Часто-густо Тім скаржиться на те, що в медіа його зображають як химерного дивака і не зі світу цього, насправді ж в звичайному житті він щасливий і життєрадісний, абсолютно нормальний собі чоловік. А те що одягається у чорне через те, що немає часу поєднувати між собою кольори, стверджує сам Тім.

 

Джерело: http://guff.com

Фото на головній сторінці: Cinema Fanatic

Відео: Уривок з мультиплікаційного фільму "Труп нареченої" (Corpse Bride Butterfly Scene)

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments