Ласкаво просимо, трон наразі вільний
26
червня 2018 О 10:36
2781
7 романтичних цитат про ЛІТО

От уже й майже середина літа! Літа, якого так чекали, на яке будували купу планів і покладали море надій. Літо - це особливий стан душі, коли кожен день може стати пригодою, коли трапляються любові й закоханості, коли солодкі обіцянки просто вислизають з рук, та все ж, залишають по собі малиновий післясмак! Сьогодні на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна" до вашої уваги 7 романтичних цитат про ЛІТО! 

- Як добре літнього вечора сидіти на веранді; як легко і спокійно; от якби цей вечір ніколи не закінчувався! (Рей Бредбері) 

- Літо - це пора року, коли дуже спекотно, щоб займатися речами, якими займатися взимку було дуже холодно. (Марк Твен)

- Напевно, у кожного в житті буває таке літо, коли ходиш по землі, немов літаєш по небу. (З кінофільму "Я кохаю тебе")

- Як зіпсувати собі літо? Закохатися в липні. (Фредерік Бегбедер "Романтичний егоїст")

- «Я кохатиму тебе все літо», - це звучить куди переконливіше, ніж «все життя» і - головне - куди довше! (Марина Цвєтаєва)

- У Нью-Йорку є така пора, коли ти відчуваєш подих осені задовго до того, як впав перший лист. Повітря стало прозорим, літо залишилося позаду, і одного разу вночі вперше за довгий час тобі хочеться накритися теплою ковдрою. ( З кінофільму "Sex and the City")

- Літо - це всього лише невиконана обіцянка весни, підробка замість тих теплих блаженних ночей, про які мрієш у квітні. (Френсіс Скотт Фіцджеральд "По цей бік раю")

Хай ваше літо буде незабутнім!

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments