Ласкаво просимо, трон наразі вільний
27
серпня 2017 О 15:44
1063
7 ознак того, що ваші стосунки увійшли в тиху гавань

Відгримів шумними басами й трубами весільний марш, тітка з РАЦСу врочисто проказала: «Оголошую вас, чоловіком і дружиною» і ви, щасливо вхопивши одне одного за руку, побігли у свою прозу життя, з її побутом, притираннями й звичною колією. І якщо спочатку молодята вуркотять щовечора на дивані за переглядом фільму і стараються усіляко догоджати одне одному, демонструючи свою прихильність, лояльність і приязність, з часом, з дому вивітрюються букетики конвалій і шоколадні трюфелі, натомість настає нормальне подружнє життя. Отже, на Першому українодівочому сайті гарного настрою «Каралєвна» 7 ознак того, що ваші відносини увійшли в «тиху гавань»

1. Перш за все, ти перестаєш сіпатися щосекунди через те, що він не подзвонив, бо ти напевне знаєш - він все одно повернеться додому. а) Йому просто більше нікуди іти; б) Якщо піде до батьків, то вони однозначно скажуть: «Чого прийшов? Іди до дружини!» До цього «дзену» доходять з часом усі, може, не з першого місяця спільного життя, але за пів року точно.

2. Спільний сон все менше нагадує романтику в якомусь будуарі на шовкових простирадлах. Ти замінюєш їх на більш комфортну бавовну чи сатин і, зручно вмостившись, (добряче посовавши ногами) «відключаєшся». І то не припадаєш у красивій позі, наче спляча красуня, розклавши візерунками свої кучері, а сопеш собі від душі, не соромлячись пустити слину на подушку.

3. Сон – безкінечна тема, адже і твій чоловік далеко не завжди звабливий Аполон у ліжку. Лягаючи спати він добряче гупає на матрац, так, що аж сусіди знизу здригаються. Він протяжно й голосно позіхає (байдуже, що ти там уже 10й сон бачиш і вся аж заслинилася), а тоді посеред ночі він бере й починає хропіти! Саме так, потужно й безсоромно!

4. Він запросто може наїстися навесні салату з черемші/натовктися з салом часнику/похрумати цибуляними кільцями з оселедця, а тоді щиро дивуватися, чого це ти уникаєш його пристрасних поцілунків.

5. Якщо раніше ти ставила собі будильник наперед й бігла до ванної кімнати, аби почистити зубки й причепуритися до того, як прокинеться коханий, то тепер ти будиш його без стрілочок і свіжих тіней на повіках, бо повіки ще не розліпилися, ти відверто нагадуєш китаянку і взагалі, нині в моді стиль «натюрель», тож хай звикає.

6. Замість кулінарного розмаїття, яким ти вражала коханого до одруження у тебе з’являються «стандартні» або «чергові» страви: «У нас сьогодні борщик», «Гречка з печінкою, а що таке?», «Поїж млинців і попий чаю», «Я замовила додому піцу, будеш?»

7. Він поступово розкривається тобі у своїй не ідеальності. Нишком він «рубається у танчики» й уже цілком відверто зізнається, що ненавидить твого песика чихуахуа й не буде вигулювати цього «щура на повідку».

Подружнє життя – це унікальний симбіоз двох різних осіб, з часом ви навіть можете переймати звички одне одного, не помічаючи цього. Ви спокійно доїдаєте одне за одним, підбираєте шкарпетки, викидаєте використані ватні палички, іноді бурчите, іноді навіть влаштовуєте гучні скандали,  але й кохаєте від того не менше, бо коли приходить час невеликих розлук, ви сумуєте за розкиданими речами й позіханнями. Втім, аби додати трохи барв у розмірене сімейне життя, витягніть із шафи оту шовкову постільну білизну.

Мирослава Кошка
Автор:
Мирослава Кошка
comments powered by HyperComments