Ласкаво просимо, трон наразі вільний
23
жовтня 2017 О 22:16
1144
5 звабливих способів подати коханому ранкову каву в ліжко

Кожна мрія тобі дається разом з силами, необхідними для її здійснення. Однак, тобі, можливо, доведеться заради цього попрацювати.

Як спокусити коханого? Цілі талмуди написані з цього приводу, читати не перечитати! Ми ж пропонуємо вашій увазі кілька творчих підказок, як звабливо подати коханому ранкову каву у постіль.

Інструментарій: таця на м’якій подушці, кава розчинна або натуральна (хто яку любить, або на яку вистачить грошей), нейтрального пастельного кольору чашка + блюдце (яскравими повинні бути все ж ви, а не чашка!)

Аксесуарій: красивий цукор у кубиках, пристойна паперова серветка, маленька й бульбата скляна вазочка, свіжа ранкова газета (якщо такої нема, згодиться і позаторішній випуск газети «Урядовий кур’єр» або, на худий кінець, журнал «Men’s Health» за лютий 2009 року)

 

Спосіб 1.

РОМАНТИЧНА СПОКУСНИЦЯ

Центральним і вагомо значущим елементом цього перформансу має для вас стати неземної краси зваблива нічна сорочечка. Навіть якщо ви спите у фланелевій піжамі та зворушливих шкарпеточках, або у нічній сукенці по п’яти, або й просто голяка – для успішного втілення образу «Романтична спокусниця» вам конче необхідна неземної краси короте-е-е-сенька сорочечка. Мереживна чи шифонова, з атласними стрічками-зав’язочками чи елегантною шнурівкою – саме вона повинна зіграти свою правильну головну роль (тут читай: щоб коханому захотілося не кави, а саме вас!).

Отже, ви – умита і свіжа, як ранкова роса, у звабливому неземної краси пеньюарі стаєте перед ясні (хоча, мабуть, більше заспані) очі коханого. Граційно ставите поряд із ним тацю, на котрій естетичним натюрмортом красується наступне: чашка паруючої кави, кілька кубиків цукру, серветка полуничного кольору (ну, ви ж зваблювати прийшли, ні?) і все. Нема сенсу надто старатися і аж надто креативно сервірувати тацю, адже пам’ятаєте ціль? Правильно! «Щоб коханому захотілося не кави, а мене!». 

Усміхаєтесь найчарівнішою посмішкою зі свого арсеналу, грайливо поправляєте атласну бретельку, що наче б то трішки з’їхала, оголивши більше, ніж треба, і воркуєте: «Коханий, tea, coffee or me?».

NOTA BENE. І будьте обережні з тією кавою, аби у розпалі почуттів не пролити її на простирадла. Плями від неї дуже важко виводяться. 

 

Спосіб 2.

ЗВАБЛИВА ПОКОЇВКА

Задля успішного втілення цього образу вам необхідно буде мати під рукою чарівливий вершково-білий фартушечок. Мереживний чи вигаптуваний бісером, а то й ситцевий із симпатичною шлярочкою – то вже справа смаку. Проте незмінними при виборі цього ігрового елементу повинні бути 3 (три) фактори:

(1)     конче білого кольору

(2)     конче коротесенький

(3)     конче грайливий і милий оку

Жодних нудних кухонних фартушків!

Як нема де купити, пошийте самі. Як не можете пошити, попросіть сусідку, подругу, колегу по роботі. Зрештою, сходіть в ательє. Але сексапільний фартушечок повинен бути!

Значить, схематика ваших дій така. Все, що повинно прикрашати ваше молоде і спокусливе тіло, - власне, фартушечок. Дозволяється також одягнути кілька краплин улюблених парфумів і туфельки на високих підборах (з підборами не переборщіть, аби не зіпсувати собі ефектний вихід і не розпластатись голяка горілиць на турецькому килимі, укрившись при цьому тацею з кавою). Волосся підбираєте вгору й зачіплюєте французькими шпильками так, аби окремі пасма спадали на шию і плечі. У руках – таця. В очах – блиск. На таці: чашка паруючої кави, кілька кубиків цукру, серветка м’ятного кольору (бо це красиво!), маленька й бульбата скляна вазочка з ромашкою (або волошкою, або трояндочкою, або просто зеленим листочком – що вже буде під рукою). Ні свіжої, ні позаторішньої газети не треба, все одно він її читати не буде! Фартушечок і ваше спокусливе тіло зроблять своє діло!

 

Спосіб 3.

ЗАГАДКОВА ЛЮБАВКА В ЧОЛОВІЧІЙ СОРОЧЦІ

Аби успішно перевтілитись у цей образ, готуватися довго й скрупульозно не треба. Досить розшукати на підлозі серед ваших речей, поспіхом скинутих у пристрасному пориві вчора ввечері, його сорочку, і – оп-ля! – ви готові! Отже, підкачуємо рукави сорочки в стилі «англійці беруться до роботи», застібаємо її на кілька середніх ґудзичків – так, щоб звабливо було як зверху, так і знизу, куйовдимо волосся в стилі «елегантний шухер» і босоного лопотимо на кухню, творити звабливе кулінарне диво. Оскільки ви економите дорогоцінний час на створенні образу, матимете шанс почаклувати на кухні.

«Загадкова любавка у чоловічій сорочці» та «Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок» дуже гармонійно звучать разом. Проте гопкати вище власної голови все ж не треба, обійдімося без кулінарного фанатизму. Досить вибити на гарячу сковорідку два яйця й засмажити їх у сосисковій рамочці а-ля «Сердечко», затерти зверху сиром, святково прикрасити гілочками петрушки (петрушка є – чоловіча сила встає!) і сніданок готовий. Кулінарний витвір «Яєчне диво у сосисковій рамочці», чашка паруючої кави, кілька кубиків цукру, два окрайці підсмаженого хлібчика і незмінна маленька й бульбата скляна вазочка з букетиком петрушки (пам’ятаємо: петрушка є – чоловіча сила встає!) – на таці. Загадкова й спокуслива ви постаєте перед коханим у його ж сорочці, чим викликаєте скупу чоловічу сльозу замилування. Яєчня разом із петрушкою роблять свою справу. І вже за мить – і він, і ви спрагло упиваєтесь… Чим? Звісно ж, не кавою! Одне одним!

 

Спосіб 4.

СХІДНА КРАСУНЯ

Цей образ вимагатиме серйозної підготовки та поетапного втілення. По-перше, створення ігрового костюму а-ля Принцеса Шахиризада. По-друге, вибір супровідної музики. По-третє, вірне наповнення продуктової корзини східними (ну, або майже східними) ласощами.

Приблизно за тиждень до запланованої дати ранкового подання кави у постіль, ви мусите знайти усі необхідні елементи гардеробу: шикарні шаровари східного крою зі звабливими розрізами по боках (козачі шаровари червоного або синього кольору категорично не підходять, навіть якщо ви самотужки з допомогою ножиць зробите бокові розрізи, звабливими вони від цього не стануть, а все-одно залишаться козачими шароварами), розшиті парчею капці з закрученими догори носиками (спробуйте «Прокат новорічних костюмів», очевидно, що там вам несказанно зрадіють, особливо, якщо звернетеся ви до них посеред літа зеленого!), золотавий бюстик, чалма на голову, напівпрозора вуаль, аби загадково затулити личко (наче й ви, а наче й Гюльчітай якась!) і, звісно ж, хустинка, рясно гаптована дрібними монетками, котру ви пов’яжете на стегна, і котра слугуватиме антуражем до східної атмосфери ранкового кавування. Супермаркет або ж найближчий базарчик підсобить з вибором винограду, халви (чим не пахлава?) та інших рахат-лукумів.

Отже, знаковий день настав. Ви встаєте ні світ, ні зоря, поетапно одягаєте на себе усі елементи шахерезадного костюму й разом із тацею смакоти на голові торохкотите дрібними монетками до спальні (при цьому дуже важливо спокусливо вихиляти стегнами, від цього монетки торохкотять дуже голосно  і загадково! Проте зважайте, аби не втратити рівновагу, бо ж і таця мусить вам якось на голові триматися). На слова коханого: «Люба, ти взяла нашу свинку-копилку, бо тобі потрібні дрібні монети?» відповідаєте: «Ніяка то не свинка, а я – східна красуня, несу тобі каву зі східними ласощами». За тим експромтом виконуєте експресивний танець живота, згодовуєте коханому кілька бубочок винограду, напоюєте кавою, а коли він ситий і задоволений лежатиме у стані блаженної нірвани, можете тим же експромтом розповісти йому на вушко кілька казочок еротичного змісту. Гляди, і сон як рукою зніме!

 

 

Спосіб 5.

ДІВЧИНА З НАГАЙКОЮ

Найголовнішу роль, як ви вже здогадалися, тут відіграватиме нагайка. Не так важливий шкіряний костюм брутальної садистки-мазохистки. Власне, у що ви будете одягнені не важливо в принципі. Та й каву у постіль подавати вже явно будете не ви. Для чого, якщо у вас є чудова нагайка? А вона вже зробить свою справу! Отже, діловито лягаєте на постіль, берете до рук нагайку і – цвьог-цвьог! - нею в повітрі, при цьому спокусливо муркаючи: «Любий, щось так кави захотілося, ти не принесеш?» Цвьог-цьвог! «Моя улюблена маленька й бульбата вазочка стоїть справа на верхній поличці, а бабуся, котра продає троянди з власних плантацій, уже, мабуть, розмістила свою торгову палатку на сусідній вулиці». Цвьог-цьвог! «І не забудь про вершки! Я люблю солодку та вершкову!». 

Смачного ранкового кавування!

Слава Світова
Автор:
Слава Світова
comments powered by HyperComments