Ласкаво просимо, трон наразі вільний
23
березня 2017 О 17:33
275
5 подорожей сторінками класики

Письменники відкривають двері у незвідані світи, дарують хвилюючі подорожі та пропонують безкінечні шляхи нових відкриттів. Можна щохвилини з радістю й захопленням користуватися світовою скарбницею натхнення й творчості.

Фантазія, уява, незвичне бачення світу, відчуття пригод і творче втілення своїх мрій на папері подарувало світові шедеври літературної класики. Тексти захоплюють, вражають своєю незвичністю і сміливістю задумів. Цитати й афоризми облетіли всі куточки світу і знайшли свій відгук у кожному небайдужому серці. Світ ілюзій, фантастичних подій, дитячої наївності та людської любові.

Шукаючи нових вражень і пригод ми часто нарікаємо на скрутний матеріальний стан, нерозуміння, на купу різних обставин, які «винні» у депресивному стані, суцільному негативізмі, баченні оточуючого світу у чорно-білих кольорах.

Прийдешню весну розпочни подорожжю сторінками кольорового видання. І нехай тебе не бентежить, що пропонована підбірка книг-подорожей дитячі видання. Адже в кожному дорослому живе його внутрішня дитина. В якій мірі вона себе проявляє залежить і життєва позиція людини, і здатність знаходити сенс в кожному дні, робити вибір, визначати пріоритети, надихати себе і оточуючих. Низку мудрих порад і рішень можна запозичити на сторінках пропонованих історій, бо коли це з гумором, цікаво з енергетикою позитиву – це безцінно.

Читайте з дітками, читайте для когось уголос, читайте на самоті!

Збагачуйте свій внутрішній світ, фантазуйте, знаходьте красиве і добре в своєму житті, грайте в асоціації і мрійте у правильному напрямку!

5 книг – 3 місяці… Весно, вперед!

Сельма Лагерлеф "Чудесна мандрівка Нільса Хольгерсона з дикими гусьми"

 

А от якби і в житті так було, що на крилах можна подорожувати світом і робити багато хороших, корисних справ. Допомагати  людям, оберігати природу, насолоджуватися мальовничими куточками світу. Ех! Кружляти б над прекрасним Парижем, споглядати архітектуру і танути у мерехтливих вогнях Ейфелевої вежі. А згодом, пурхати над лавандовими полями Провансу, кольоровими тюльпанами Голандії чи долиною нарцисів в Україні! Краса!

Нільсу вдалося подорожувати у небі, робити добрі справи на землі та мандрувати Швецією. Але якою ціною? Чи воно того варте?

 

Астрід Ліндгрен «Три повісті про Малюка і Карлсона»

Варення, тортик, хороший настій і життя чудове!

Для чого його ускладнювати? Життя – це те, що відбувається з вами сьогодні, зараз, у цю хвилину. Читайте книгу відому з дитинства і насолоджуйтесь легкістю, гумором, життям! Починайте свій день з усмішки, знаходьте щирих людей поруч, даруйте компліменти і робіть щось хороше у цьому житті. і так щодня! Про те як можна бути кмітливим дорослим і чудернацькою дитиною водночас, як отримувати від того користь і радіти всьому, що відбувається читайте про пригоди Карлсона.

 

Іван  Малкович  «Ліза та її сни»

Неймовірно красива, кольорова, пізнавальна історія, просякнута світовим мистецтвом, живописом, епохами й шедеврами.  Особливого колориту їй додають витончені ілюстрації у виконанні відомої української художниці Жені Гапчинської, яка дуже професійно й по-дитячому, у своєму стилі «щастя» оживила соняхи Ван Гога та багато інших картин. Яких? Гортайте сторінки, роздивляйтеся картини, відправляйтесь у подорож на крилах, які винайшов Леонардо да Вінчі.

Прочитати й закохатися!

 

Льюіс Керрол «Пригоди Аліси в країні Чудес»

Льюіс Керрол надзвичайно розумний і освічений чоловік (професор математики, логік, філософ, письменник, теолог), а як відомо інтелект людини межує з її творчими здібностями. Тому, подорожуючи з Алісою ми долаємо простір і час, зростаємо чи щось втрачаємо, вирішуємо головоломки і шаради, знаходимо друзів, черпаємо досвід. Все як у житті! Фантастична історія на життєвий лад. Читати обов’язково! Шукати своє і для себе на кожній сторінці!

Фантазуйте!

 

Дж.К.Роулінг «Гаррі Поттер і таємна кімната»

Велика кольорова ілюстрована книга видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА зачарує кожного своєю оригінальністю, якістю поліграфії, масштабами та величчю. Гортаючи сторінки, долаючи абзаци тебе відносить у нереальні світи магії та чародійства, де звичайний день написаний на незвичайний лад. Але так як і в твоєму житті панують закони добра, любові, поваги. Щоб бути щасливим необхідно відшукати сили в собі, повірити в них, прийняти ситуацію і рухатися вперед.

У кожного в житті своє фентезі, але щасливим зобов'язаний бути кожен!

Фото на головній сторінці (с) easuume.com

Наталка Скакун
Автор:
Наталка Скакун
comments powered by HyperComments