Ласкаво просимо, трон наразі вільний
18
жовтня 2017 О 22:30
891
15 дотепних цитат фантастичної Айріс Апфель

Американська бізнесвумен, колекціонерка та дизайнерка Айріс Апфель вражає з першого погляду! Вже чи окулярами, а чи масивними пацьорками, якими рясно прикрашена її шия, чудернацькими браслетами або ж вибуховими кольорами, чи може, просто своєю унікальною, екстраординарною особистістю – то інша справа. Кожен знаходить у ній щось, варте захоплення. Айріс уже давно підкорила світ моди, її називають fashionista, а вона каже на себе – "геріатрична старлетка"! Дивачка та й годі! Але, погодьтеся, яка чудова і прекрасна дивачка. Сьогодні Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» зібрав для вас мудрі й дотепні цитати цієї фантастичної жінки. Про  дзен і сверблячку, натхнення і жуків, ботокс, традиції та фантазію – читайте просто зараз.

Краще бути щасливим, ніж гарно вбраним.

Я справжній романтик. Я ніколи нічого не купувала тільки тому, що це є цінним. Я дивлюся на шматок тканини і слухаю нитки. Вони розповідають мені історії. Вони співають мені пісні. Я повинна отримати фізичну реакцію, коли щось купую.

Мій образ або дуже бароковий, або дуже дзен. Все, що посередині, викликає у мене сверблячку.

Якщо у вас ідеальна зачіска та хороше взуття, ви можете іти куди завгодно в чому завгодно.

Я називаю себе геріатричною старлеткою!

Якщо ви одягаєтеся не як усі, значить, ви думаєте, не як усі.

Мода схиблена на юності. Але у 70-літніх жінок немає тіл 18-річних дівчат, а у 18-річних дівчат немає грошей 70-літніх жінок.

Я не люблю тренди, я надаю перевагу традиціям.

Що б ви не робили і скільки б у вас не було грошей, в 80 років ви не будете виглядати на 30. Пощо витрачати стільки сил і засобів на ці маніпуляції з зовнішністю? Було б набагато краще, якби жінки додали собі розуму в голови, а не ботоксу на обличчя.

Все, що я роблю, роблю інтуїтивно. Якщо я почну багато думати, у мене нічого не вийде.

Сьогодні необхідно бути впевненим у собі, інакше ви просто не впораєтеся ні з чим. І фантазія – це те, чого так не вистачає сучасному світові. Фантазія – це дуже-дуже-дуже потужне явище.

Якщо комусь не подобається те, що я роблю, це їхня проблема, а не моя.

Я не шукаю натхнення. Воно приходить нізвідки. Часом, можна наступити на жука і зловити хвилю натхнення.

Мій тато казав мені колись не очікувати нічого ні від кого, щоб не розчаровуватися. Якщо хтось був добрим до мене і робив для мене приємності, я раділа надмірно, але я не очікую нічого такого у житті, і це чудова порада.

Якщо у вас посередня зовнішність, ви розвиваєте в собі шарм та дотепність, може, якийсь талант або унікальну рису. Якщо ви некрасива, у вас більше шансів стати привабливою. А якщо ви красива, часто-густо ви просто красива і все.

 

Джерело: https://www.brainyquote.com

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments