Ласкаво просимо, трон наразі вільний
25
липня 2017 О 15:56
213
10 причин, чому подорожі роблять нас щасливими!

Мандрівки – це завжди добре, адже окрім неймовірних вражень та мільйонів прекрасних світлин, окрім чудових людей та красивих місць на землі, вони також дарують нам відчуття наповненості, гармонії та щастя! І байдуже, чи ви їдете у відрядження, а чи подорожуєте разом із сім’єю, чи може, продали все, що мали, і віддалися повністю великій дорозі та Долі – мандрівка подарує вам справжнісінький калейдоскоп позитивних емоцій, бо саме під час поїздки ми вчимося організовуватися та стаємо більш впевненими у своїх діях, ми руйнуємо рутину й дозволяємо собі знайомитися з усіма людьми світу, набуваючи безцінного досвіду та збираючи в наплічник не лише сувеніри, але й теплі спогади. То чому ж ми такі щасливі, коли подорожуємо? Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» спробував розібратися.

Набуваємо впевненості в непередбачуваних ситуаціях

І буде велика дорога, і буде якась халепа. І доведеться з нею щось робити. Рано чи пізно виникне форс-мажор або ургентна ситуація, яку доведеться вирішувати самому, задіявши увесь свій життєвий досвід, сервіс «дзвінок другові» та кумекалку разом із почуттям гумору. Навіть якщо все було чітко сплановано, щось маленьке і капосне гарантовано десь проскочить! Але ж випробування на те й існують, аби їх перемагати. А раз перемігши, враз запишатися собою, бо життя вчить, а дорога веде. Ну і впевненість та досвід приходять тільки в процесі.

Фото: Huffington Post

Підхоплюємо вірус щастя!

 Коли місцеві усміхнені й приязні, гармонійні та товариські, одразу якось весело на душі стає й на серці соловейко співає! А коли поруч тебе усі такі ясноокі та осяйні, як тут дратуватися через такі дрібниці, як таксівку, що невчасно прибула, чи надто тепле пиво? Хочеться й собі сміятися, поширювати позитив і бути вдячному, що на шляху трапляються такі чудовезні люди!

Фото: UNIGLOBE One Travel

Цінуємо особливих людей

Коли хтось завжди і повсякчас поруч, зізнаймося, що часом навіть дратуємося: і те не так, і се не дуже. Але варто нам тільки зникнути за горизонтом на кілька днів, як світла туга крає серце, ностальгія ятрить душу і хочеться полинути до рідного дому, побачити таких хороших та близьких, розуміючих і турботливих рідних. Дистанція зближує людей, хоч як не парадоксально це звучить. Тому мандруйте частіше, аби швидше повертатися додому й падати у обійми тих, кого любите.

Фото: Netmums

Знаходимо нових друзів

Десь посеред безкрайніх лабіринтів доріг можна легко зав’язати знайомство, яке має всі шанси перерости у справжнісіньку дружбу! Люди «там» легше ідуть на контакт, ніж люди «тут», у метро чи трамваї. Хтось під’їде з вами на таксі, а хтось пригостить лимонадом, хтось запитає, як пройти до найближчого супермаркету або ж попросить вас зробити спільне селфі на фоні чудернацького дороговказу. Діалог будується легко і швидко, відтак, ви стаєте окриленим і говірким, розуміючи, як багато прекрасних людей живе на цій землі.

Фото: Brooke R

Проводимо Facebook детоксикацію

Соціальні мережі – це чудовий канал зв’язку зі світом, утім, іноді потрібно цей канал вимикати. Аби просто роздивитися, що цікавого відбувається навколо! Адже досить часто буває так, що активна стрічка на Фейсбуці захоплює більше, аніж красивий водоспад, історична будівля чи … Та зупиніться вже нарешті! Як казав великий Роберт Бернс: “You have no time to stop and stare” – тож стійте, вдивляйтеся, роздивляйтеся, цікавтеся, дивіть на світ широко відкритими очима. А девайси відкладіть кудись подалі. У всякому випадку, до того часу, як повернетеся у готель та приймете душ. Тоді вже можете зазирнути на Фейсбук, але зовсім трішечки і не надовго!

Знаходимо час для себе

У шаленій круговерті великого міста ми часто-густо страждаємо від нестачі часу для себе. Ми плануємо зустрічі, відповідаємо на телефонні дзвінки, проводимо час із родиною, але коли востаннє дозволяли собі просто сидіти і слухати тишу? Зробити запис у щоденнику або ж скласти список мрій чи майбутніх мандрівних локацій? Саме довгоочікувана відпустка, мандрівка, дальня подорож і зможуть подарувати кілька спокійних хвилин радості для себе, для медитацій та внутрішніх діалогів, для денного сну та споглядання зірок. Якщо ж ви подорожуєте з партнером, то спільний мандрівний досвід однозначно зблизить вас і дозволить подивитися одне на одного зблизька й в польових умовах.

Фото: maletasviajeras.com

Навчаємося, навчаємося, навчаємося

Може, то буде чудовий урок гончарства, коли ви своїми власними золотими руками створите красивий глечик або вазу! Або ж приготуєте екзотичну страву, яку ніколи б не наважилися приготувати вдома! Зрештою, навіть якщо ви вивчите кілька невідомих слів, це уже буде навчання. Мандрівка забезпечить вас можливостями, головне – побачити їх і вчитися сумлінно.

Фото: ounews.co

Поповнюємо запаси вітаміну D

Сонячні ванни не лише подарують чудову засмагу, але й наповнять організм корисним вітаміном D, тож хутко тікайте на пляж, сідайте під крислатим парасолем (аби не згоріти на сонці!), купайтеся в сонячному морі чи океані, та не забудьте регулярно змащувати носа захисним кремом. І, як відомо не з однієї книжки, сонце дарує щастя! Тож грійтеся на сонці й будьте щасливими!

Фото: sareeraya.wordpress.com

Збираємо історії

Яскраві враження дарують нам спогади, які ми зігріватимемо десь під серцем, у районі сонячного сплетіння роками. Чарівливий захід сонця, коли океан ковтає сонце. Тропічні ліси з барвистими птахами, голосистими співами. Білий пісок безлюдних пляжів. Таких моментів є багато, і найголовніше не тільки сфотографувати їх (бо фото, на жаль, не завжди передасть справжній захват від побаченого!), але й зберегти у пам’яті й привезти з собою додому. Бо мандрівні історії – незабутні, бо саме вони щоразу роблять подорож особливою, а нас – щасливими.

Фото: Lifehack

Щасливо плануємо наступну подорож!

Мандрівки дарують нам неповторні моменти, нові враження, але ми також радіємо, коли повертаємося додому, ділимося історіями, показуємо світлини, даруємо сувеніри! Й ще більш щасливими ми стаємо тоді, коли відійшовши від емоцій нещодавньої поїздки, дістаємо глобус, крутимо його хвацько і плануємо ще одну пригоду! Бо, як відомо, життя – це рух і пригода, тож подорожуйте і будьте щасливими!

За матеріалами ресурсу: http://www.huffingtonpost.com

Фото на головній сторінці: The Big Bang Trip

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments