Ласкаво просимо, трон наразі вільний
25
липня 2018 О 17:49
229
10 ознак того, що вам терміново треба у відпустку

Здається, що робочий день триває 24 години, ви спите 8 годин, але не висипаєтеся, вночі вам сняться жахіття, колеги дратують, клієнти викликають приступи гніву. Очевидно, що це хронічна втома. Організму терміново потрібне перезавантаження у вигляді відпустки.

Експерти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна визначили 10 ознак того, що вам терміново потрібна відпустка

1. Втома. Вже з самісінького ранку ви почуваєтеся розбитими, втомленими, невиспаними, хоча й проспали необхідні 7-8 годин. Понеділок нагадує п’ятницю  – вихідних не вистачає, хоча ви й відсипалися й відлежувалися, а не ходили в похід чи сплавлялися гірською річкою. Перелік справ викликає справжній відчай, хоча його об’єм не змінювався протягом останніх 2-3 тижнів. Вдома ви одразу біжите до холодильника, а тоді спати, про книги, кіно чи зустрічі з друзями взагалі не може бути й мови. Загальний упадок сил й апатія – характерні симптоми того, що ви вже вкрай запрацювалися.

2. Безсоння. Організм хоче відпочивати, але не може. До глибокої ночі ви рахуєте овечок, а на ранок ледь прокидаєтеся від будильника, при цьому почуваєтеся розбитими й невиспаними..

3. Безпідставна тривога. У вас раптово з’являються думки про те, що вас можуть звільними, пограбувати в темному провулку, обдурити в супермаркеті. Раніше у вас не було подібних переживань, а ось тепер, коли нервова система виснажена, вас частенько навідують тривожні думки.

4. Проблеми з апетитом. Ви або безперестанку щось хрумаєте, або ж увесь день не відчуваєте голоду. Ваш раціон дуже змінився: налягаєте на солодке, підсвідомо активуючи «гормон радості».

5. Важко зосередитися. Ви витрачаєте половину свого робочого дня на те, щоби зрозуміти, для чого ви тут взагалі. А коли нарешті розумієте, не можете попрацювати й п’яти хвилин без того, щоби зазирнути у соц.мережу, перевірити пошту чи зайнятися ще чимось. А от саму роботу робите сяк-так: у звіті купа помилок, в переписці з партнерами – смішні описки, в робочих імейлах – випущені літери й слова. Швидше за все, причиною неуважності є втома.

6. Невиправдане роздратування. Ви готові накинутися на колег за будь-яку дрібницю, або й взагалі без причини, ваші домашні вже нарекли вас тираном, ви почали зривати злість на пасажирах у громадському транспорті й на людях у черзі в супермаркеті.

7. Постійне бажання усамітнитися. Вам фізично складно контактувати з людьми, єдине, про що ви мрієте – щоб усі дали вам спокій. Ви не бажаєте нічого знати про проблеми оточуючих, ви повністю зосереджені на собі. Ви не здатні ні співпереживати, ні допомагати, ні співчувати.

8. Відсутність радості. Ті речі, що ще вчора приносили задоволення й радість, сьогодні викликають… саму байдужість. Вам здається, що ніщо на світі не варте вашої усмішки. Про що б ви не подумали, про кого б не говорили – на будь-яку тему вам є що сказати поганого. Ви відмовляєтеся помічати в людях і подіях позитив.

9. Безлад. Ви не можете змусити себе поприбирати в домі, та й на робочому місці у вас теж повний безлад.

10. Цілковита відсутність мотивації й амбіцій. Вам однаково чи буде робота над новим проектом цікавою, захоплюючою, чи принесе вона хороші дивіденди компанії, чи буде важливою особисто для вас. Більше того, вам абсолютно байдуже, що робота над цим проектом може стати шляхом до підвищення. Вас не мотивують навіть гроші, не кажучи вже про кар’єрні перспективи.

Якщо ви виявили в себе бодай половину цих ознак – терміново у відпустку!

Перезавантажте мозок, дайте відпочити тілові, наповніться новими враженнями, емоціями, посмакуйте новими стравами та добрим вином. Не думайте про те, як там ваша робота і проекти, повірте вони не пропадуть за час вашої відпустки, головне, аби ви повернулися у доброму здоров'ї і з ентузіазмом взялися до справ.

 

Джерело: www.kiev.hh.ua

Переклад з російської: Мирослава Кошка

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments