Ласкаво просимо, трон наразі вільний
14
вересня 2017 О 13:38
1062
10 мотиваційних цитат від психолога Луїзи Хей

Луїза Хей - легендарний психолог, неймовірна жінка, яка запропонувала світові свою унікальну філософію сприйняття себе і життя довкола, а також надзвичайну кількість позитивних афірмацій та мотиваційних цитат; яка допомагала величезній кількості людей зцілюватися, позбавлятися своїх страхів і сумнівів, негативних думок і образ; яка вчила любити себе, прощати тих, хто завдав болю, і вірити в те, що людина прийшла у світ, аби жити в гармонії та щасті. Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" пропонує вам 10 кращих мотиваційних цитат від психолога Луїзи Хей. Її мудрість залишилася з нами.

Кожна думка, яка з’являється у нашій голові, створює наше майбутнє.

Ви критикували себе роками й нічого особливого не відбулося. Спробуйте захоплюватися собою і любити себе, й побачите, куди вас це приведе.

Щоразу, коли ви кажете: "Не знаю", двері, що ведуть до внутрішньої мудрості, зачиняються.

Минуле позаду, воно скінчилося, його вже немає, і ми не можемо його змінити. Є тільки "тут і зараз". Всередині кожного з нас є величезне джерело вдячності. Дозвольте вдячності наповнити ваше тіло, розум, серце, свідомість і кожну частинку нашого єства, нехай вдячність ця освітить наше буття, нехай торкнеться всього, що є у нашому світі, й повернеться до нас сторицею, аби було багато причин для того, щоб дякувати. Чим більше вдячності ми відчуваємо, тим більше усвідомлюємо, наскільки щедрим і нескінченним у своїй щедрості є цей світ.

Люди, котрі образили вас або змусили страждати, самі страждають і заблукали у своєму житті. Пам’ятайте про це і будьте терпимі до них.

Не чекайте, поки станете ідеальними. Любіть себе зараз. Такими, як є. Тут і зараз. Не відкладайте це на потім.

Все, що повинно статися, обов’язково станеться. В потрібний час. В потрібному місці. З потрібними людьми.

Що таке любов до себе? Це визначити ціль життя й знайти собі справу для душі.

Оскільки я кажу ТАК життю, то життя каже ТАК мені.

Наш світ - не безкрайня пустеля. Тут достатньо всього. І Всесвіт тільки чекає на те, аби ви познайомилися з його багатствами. Щойно ви повірите, що для вас тут є достатньо усього - грошей, можливостей, щастя, любові - ви отримаєте все це і набагато більше із того, про що завжди мріяли.

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments