Ласкаво просимо, трон наразі вільний
25
січня 2018 О 10:33
807
10 кращих цитат фантастичної Урсули ле Ґуїн

Урсула ле Ґуїн була фантастичною жінкою. Вона пішла тихо і несподівано у віці 88 років. Стівен Кінг називав її не просто письменницею-фантастом, а літературною іконою. Вона стала авторкою більш ніж 20 романів та 100 оповідань, які розійшлися мільйонними тиражами по всьому світу. Неймовірна Урсула – бабуся сучасної наукової фантастики, лауреат можливих жанрових премій у світі й одне з небагатьох письменників-фантастів, котра претендувала на Нобелівську премію. Вона писала довго і багато, а одного разу пішла на пенсію, завела кота й свій персональний блог. Ми сумуємо за нею, але то світлий сум. Адже вона залишила для нас так багато книжок, так багато мудрості. Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» пропонує вам 10 кращих цитат фантастиної Урсули ле Ґуїн.

 

(відповідь на запитання: чи вважаєте Ви, що хороший письменник повинен страждати?)  

— Ні, життя і так важке. Ідею, що «хороший письменник повинен страждати», придумали чоловіки. Флобер ходив і нив, ах, як йому важко живеться, як він страждає, поки якась жінка непогано обслуговувала його в побуті. Жінок у побуті ніхто не обслуговує. Жінки виконують всю реальну роботу, а не придумують собі страждання.

Доросла творча людина – це дитина, котра вижила.

Повірте, діти чудово розуміють, що єдинорогів немає. Але вони так само чудово розуміють, що книжки про єдинорогів – звісно, якщо йдеться про хороші книжки – це правдиві книжки.

Найважливіші запитання ти повинен поставити собі сам.

Якщо справи перестають приносити тобі користь – вбирай інформацію. Якщо інформація перестає приносити тобі користь – спи.

Любов не лежить на дорозі, як камінь; її потрібно створити, як хліб; її потрібно весь час творити ще раз і ще, відтворювати.

Мудрий не той, хто знає відповіді на всі запитання, а той, хто знає запитання, на які немає відповідей.

Ранок настане у будь-якому випадку – навіть якщо ти забудеш завести свій будильник.

Немає правильних відповідей на неправильні запитання.

Найважливіше – це не результат пошуку, а сам пошук. Правда повинна відкриватися потроху. Якщо тобі подати її повінстю й одразу, ти можеш просто не прийняти її.

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments