Ласкаво просимо, трон наразі вільний
28
жовтня 2017 О 9:39
877
10 корисних цитат від дивовижної Едіт Гед

Едіт Гед — легендарна голлівудська дизайнерка і художниця по костюмах, володарка 8-ми Оскарів, у доробку якої понад 1000 фільмів. Вона одягала найвидатніших зірок минулого століття і створила безліч унікальних вбрань, давала напрям стильовим тенденціям і трендам. Її унікальний досвід і бездоганний смак, втілені в екранні образи, а також, озвучені в інтерв’ю та книжках, думки можуть стати для вас справжнім натхненням, або й приводом оновити свій гардероб!

Створювати гардероб - як будувати дім. Саме так ви повинні про це думати, тому що вам у ньому жити. Він повинен бути зручним і відповідати усім вашим потребам.

Якою б не була знижка, ви не надто заощадите, якщо купите річ, котру не одягнете жодного разу. Запитайте себе, чи взяли б ви її за повною ціною. Якщо ні - забудьте!

Не намагайтеся виглядати надто особливо. Не перетворюйтеся ні на частину стада, ні на павича посеред двору з качками. Бути індивідуалістом ще не означає добре одягатися.

Робота художника по костюмах - це поєднання магії та камуфляжу. Ми створюємо ілюзію перетворення акторів на тих, ким вони не були. Ми намагаємось переконати глядачів, що щоразу коли вони бачать виконавця на екрані, він стає іншою людиною.

Всі ми маємо слабкості. Я знаю жінку, яка не може встояти перед красивими черевичками, навіть якщо їй немає з чим їх носити. Інші обожнюють вишукану білизну, але їм не вистачає грошей на гарну сукню. На жаль, такі захоплення призводять лише до "хворого", незбалансованого гардеробу.

Навіть найкрасивіші ноги - скажімо, Марлен Дітріх - виглядають краще, коли коліна прикриті.

Вас не влаштовує гардероб вашого чоловіка? Попрацюйте з ним (а не над ним), аби сформувати його смак, змінити звички, перетворити апатію на ентузіазм. Передплатіть Esquire - нічебто заради гарних статей. Він не зможе весь час просто ігнорувати матеріали про моду, тож, можливо, підгляне кілька порад по стилю.

Багатьох пасток модної індустрії можна уникнути, якщо ви навчитеся стримувати інстинктивне бажання обирати речі серцем, а не головою.

Пам’ятайте: те, як речі “відчуваються”, не менш важливо за те, як вони виглядають. Ми всі потрапляли в ситуацію, коли кортіло смикнути край спідниці, підтягнути рукав, зайвий раз пересвідчитися у дзеркалі чи все гаразд. Це означає, що вам незатишно в цих речах, вони — не ваші. Правильну річ ти одягаєш, і забуваєш про неї.

Ти можеш отримати усе, що забажаєш, якщо вбрана для цього!

Олександра Орлова
Автор:
Олександра Орлова
comments powered by HyperComments