Ласкаво просимо, трон наразі вільний
04
вересня 2017 О 21:12
361
10 цитат приголомшливої Моніки Белуччі

Моніка Белуччі народилася в Італії, може, тому вона така пристрасна і чуттєва, адже італійці закохані у життя! Вони люблять смачно їсти, голосно сміятися, пристрасно кохатися і відкривати для себе позитив цього світу. Безсумінвно, що Моніка Белуччі дуже красива, але вона також ще й надзвичайно мудра. Кілька блискучих цитат від цієї унікальної жінки ми пропонуємо на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна".

Monica Bellucci creates lipstick line for Dolce & Gabbana

Жіночність – це гармонія, природність та чуттєвість.

Ти красива, коли вважаєш себе такою. Зовсім байдуже, що думають інші.

Я ніколи не буду худенькою. За своєю природою я досить лінива. Люблю поїсти. Я справжня – така. І не маю наміру ставати іншою.

Іноді можна зустріти інфернального покидька, від якого втрачатимеш розум. Демони людини є настільки ж привабливими, як і чесноти.

Кохання не щезає. Воно продовжує жити, просто приймає іншу форму. Не можна забувати, що колись з цією людиною ви вибрали одне одного, вам було добре разом. Треба поважати час, який ви віддали одне одному.

Для чоловіка кохання – це частина життя. Для жінки – ціле життя.

Нізащо на світі не хотіла б, аби мені було знову 20. Зараз я набагато щасливіша, ніж тоді, адже в тому віці ми ще тільки пізнаємо себе, намагаємося зрозуміти, ким хочемо бути, страждаємо від невпевненості в собі. Зараз я точно знаю, що мені потрібно, а без чого я можу прожити.

Фарбувати губи – це еротичний жест, красивий, чуттєвий. Це ритуал, який передається від жінки до жінки, - так робили мої мама і бабуся. Дуже зворушливо згадувати, як бабуся в свої 80 років фарбувала губи перед тим, як вийти з дому. І це було сміливо: вона показувала, що ще хоче подобатися і бути молодою.

Жінка може любити так, ніби ніколи не піде. Але настане день, коли вона піде так, наче ніколи не любила.

Люди можуть пробачити людині розум, навіть талант, але красу – ніколи.

 

Фото на головній сторінці: harpersbazaar.com.ua

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments